motoger

Sonda lambda Volkswagen Polo III

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Sonda lambda Volkswagen Polo III
Sonda lambda Volkswagen Polo III
Sonda lambda Volkswagen Polo III
Sonda lambda Volkswagen Polo III
Sonda lambda Volkswagen Polo III
Sonda lambda Volkswagen Polo III
Sonda lambda Volkswagen Polo III
Sonda lambda Volkswagen Polo III
Sonda lambda Volkswagen Polo III

Sprzedawcy części do Volkswagen Polo:

zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
giełda części
giełda części śląsk
auto części słomczyn
auto kasacja części używane
giełda części poznań
części używane amerykańskie
części szrot samochodowy
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
auto części poznań
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
auto części
części uzywane samochodowe
gielda czesci
giełda części samochodowych
giełda części moto2.pl
moto2
części używane poznań
części moto2
części używane opel
auto części gliwice
auto szrot
auto części zamienne

Cena Sonda lambda Volkswagen Polo Cena

Używane części do Volkswagen Polo przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Sonda lambda. Najtańsze części samochodowe w dziale Układ wydechowy. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2025-01-07 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2025-02-13 - numer oferty 31303831. Część używana Sonda lambda do Volkswagen Polo III przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Oferent posiada 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Sonda lambda Volkswagen Polo III 2.0 1996 SUV. Tanio Sonda lambda Volkswagen Polo III 2.0 1996 SUV. Zaletą tego auta jest jego pojemność 2.0 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 1999. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to SUV i jest to pojazd marki Volkswagen. Ten model Polo stworzony został w takich wersjach jak II, II FL, III, III FL, IV, IV FL, V, V FL, Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem sonda lambda i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Volkswagen Polo wersja III. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Volkswagen Polo. Wszyscy teraz chcą taki samochód za w dobrej cenie. Ktoś na facebooku pisał że Volkswagen Polo w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Polo bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Volkswagen Polo. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie sonda lambda do Polo. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na motoger.pl. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem sonda lambda. Kupiłem sonda lambda i od razu sam zamontowałem do samochodu. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Jak nie dostanę sonda lambda na motoger.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Volkswagen Polo. Chyba będę na motoger musiał poszukać sonda lambda. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Volkswagen Polo. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić sonda lambda w Volkswagen Polo. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić sonda lambda do Volkswagen Polo. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio sonda lambda. Nigdzie indziej jak w  Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo sonda lambda. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Volkswagen Polo na części.  


KONTAKT

tanio Sonda lambda Volkswagen Polo III

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Sonda lambda Volkswagen Polo III
Sonda lambda Volkswagen Polo III Sonda lambda Volkswagen Polo III
Copyright © 2025. MOTOGER.pl